فعالیت‌های سمور

سومین کارگاه یک روزه «مقدمات شناخت تخصصی عطر و گروه های بویایی» – توجه! تغییر در برنامه ورکشاپ

پیرامون موضوعات و مفاهیم آموزشی که توی گروه سمور به صورت ورکشاپ برگزار کرده بودیم، خبری براتون داریم! این بار ورکشاپ مقدماتی شناخت عطر و مفاهیم پایه که تا امروز دو بار در کرج و تهران برگزار شد رو میخوایم توی مازندران و گیلان داشته باشیم تا دوستان ما که توی این استانها هستن و امکان شرکت توی ورکشاپهای پایتخت رو ندارن، بی بهره نمونن.
از اونجایی که ظرفیت این کارگاه به خاطر ماهیتش خیلی محدوده، دوستانی که مایل به شرکت کردن هستند لطفاً زودتر اقدام کنند. البته امیدواریم در صورت وجود متقاضی بیشتر بتونیم امکان تکرار دوباره ی همین دوره رو فراهم کنیم.
عنوان این کارگاه «مقدمات آشنایی تخصصی با عطر، گروه های بویایی» هست. همونطور که از اسمش برمیاد این دوره مناسب افرادیه که در ابتدای راهِ شناخت اصولی و تخصصی عطر و دنیای بوها هستند؛ از عطربازهای جدی و کسانی که کسب و کارشون به عطر مربوطه تا دوستان تازه کاری که ترجیح میدن از ابتدا همه چیز رو اصولی و درست یاد بگیرن.
ما توی این کارگاه در عین حال که مباحث تئوری داریم، تمرکزمون روی تجربه ی فردی بوها توسط تک تک شرکت کننده ها هست و تمام مطالبی که درباره ش صحبت می کنیم رو با شامه تجربه خواهیم کرد. دلیل اصلی محدود بودن ظرفیت ورکشاپ هم اینه که باید از درست صورت گرفتن این تجربه برای تمام دوستان اطمینان حاصل کنیم.

آموزشی

سرفصل مطالب:
– مقدمه ای از شناخت عطر و بویایی
– آشنایی با دسته بندی های اصلی عطر
– بررسی برخی اصطلاحات مهم بویایی و مواد پر کاربرد طبیعی و سنتتیک در عطرسازی
– اصول انتخاب عطر با توجه به شرایط محیطی و فردی، و نحوه ی استعمال و استفاده درست از عطر
– مختصری از تاریخ عطر و آشنایی با عطرهای مرجع تاریخ

زمان: جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، ساعت ۱۰:٣٠ تا ١۶:٣٠
محل برگزاری: گیلان، رشت
ناهار و پذیرایی در هزینه ورکشاپ لحاظ شده است.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه می تونند از طریق شماره ۰۹۱۲۸۲۳۶۸۳۸ و ۰۹۱۱۳۹۳۰۲۰۷، و تلگرام @Kain1983 و @Keyvan_Mashhadi آمادگی خودشون رو اعلام کنند تا شرایط و نحوه ثبت نام رو بهشون اعلام کنیم.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Web Statistics
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید