اخبار

شیشه های جدید سرج لوتانس : نگاهی به رویکرد جدید این برند

برند سرج لوتانس این اواخر با تغییراتی توی مجموعه عطرهاش و دسته بندی ها و شیشه های جدید سرج لوتانس حسابی زیر ذره بین رسانه ها قرار گرفته.

همین چند وقت پیش بود که مجموعه “آسمان خراش” با شیشه های سیاه و بلند قامتش خبرنگاران رسانه های مُد و عطر رو جلوی پلاک ۱۴۲ خیابان Galerie de Valois جایی که بوتیک Les Salons du Palais Royal قرار داره، جمع کرد. هنوز مرکب اون خبر خشک نشده بود که خبردار شدیم باز هم در بوتیک این برند اتفاقاتی در حال رخ دادن هست.

این بار هم یک بازنِگری در عطرها و شیشه های مجموعه ی Les eaux به عنوان خبر روی سایتها و مجلات قرار گرفته.

شیشه های جدید سرج لوتانس

مجموعه Les Eaux de Politesse و شیشه های جدید سرج لوتانس

بنا به گفته ی دفتر خبریِ این برند، مجموعه ی جدید که Les Eaux de Politesse نام داره، حاصل تغییری در مجموعه ای هست که در سال ۲۰۱۰ تولید شده و با نام Les eaux شناخته میشه.

این مجموعه شامل ۴ عطر بود: L’Eau de Paille – L’Eau Froide – Laine de Verre – L’Eau. لوتانس با ایده ی “لوکس گرایی با تمیزی شروع میشه” (Luxury begins with cleanliness) اولین عطر این مجموعه – عطر L’Eau – رو با فضایی نعنایی، مرکباتی و الدهیدی و اکواتیک تولید کرد، که هم از نظر ظاهر و هم از نظر سایز و هم از نظر جنس رایحه با بقیه عطرهای این برند مغایرت داشت.

عطرهای قدیمی و جدید در شیشه های جدید سرج لوتانس

از بین چهار عطر مجموعه Les Eaux، عطر L’Eau که اولین عطر این مجموعه بود، همچنان در همون شیشه ی بلند قامت شفاف تولید میشه و توی این مجموعه ی جدید (Les Eaux de Politesse) جای نمیگیره.

عطر Laine de Verre نیز از این مجموعه جدا میشه و توی شیشه های زنگوله ای ۷۵ میلی فقط توی بوتیکهای سرج لوتانس و سایت این برند فروش میره. بنابراین، مجموعه ی Les Eaux de Politesse شامل دو عطر از مجموعه ی Les eaux میشه (L’Eau de Paille و L’Eau Froide)، به علاوه ی سه عطر لوتانس که تغییر فرمول داده شده و با ترکیبی شفافتر، فرِش، و نُتهایی سبُکتر و فضایی ساده تر بازسازی میشن (Gris clair و Fleurs de citronnier و Santal blanc)، به علاوه ی یک عطر جدید به نام L’Eau d’Armoise. مجموعه جدید شامل ۶ عطر هست.

هر کدوم از این عطرها در شیشه های شفاف با قیمت ۱۲۰€ و حجم ۱۰۰ml به فروش میرسن.شیشه های جدید سرج لوتانس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. وااای نههههه 😭😭😭😭 این شیشه ها اولین تصوری که با شنیدن اسم سرژ لوتانز تو ذهن من بوجود میومد (یعنی مستطیل بودن و وقار و زیبایی و تناسب معقول) رو نابود میکنهههههه 😭😭😭😭😭😭😭😭 خیلی بدهههههه

  2. از این سری تمیزا و لئو ها متاسفانه هنوز نتونستم هیچکدومو تست کنم
    حسم میگفت شاید تکراری باشن و خیلی معمولی ولی وقتی به کارای دیگه ی سرج نگاه میکنم بعید میدونم
    مخصوصا اون آلدهیدیه رو دلم میخواد بدونم چجور بویی داره زیرامضای شلدریک و لوتانس

  3. من خودم با شیشه های یک شکل بشرطی موافقم که مایع عطر در هر شیشه دارای یک رنگ خاص و منحصر به فرد باشه تا یک هویت بصریِ یکتا در اون مجموعه به عطر تعلق بگیره. المان های دیگه مثل رنگ درب یا لیبل هم میتونه این تمایز رو ایجاد کنه. ممنون سمور بابت این خبر 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Web Statistics
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید