اخبار

گرلن شلیمار فیلتر دو پارفوم : عطر جدید گرلن

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum

همونطور که قبلاً اعلام شده بود، گرلن (Guerlain) آمادۀ عرضۀ فلنکری جدید از شلیمار، عطر افسانه ای خودش با عنوان فیلتر دو پارفوم (Philtre de Parfum) در همین ماه سپتامبر هستش. تیِری واسر (Thierry Wasser)، عطار خانۀ گرلن اعلام کرده بود که این نسخۀ جدید، وفادار به روحِ نسخۀ اصلی و در واقع بازچینی ترکیبات اساسی نسخۀ اصلی به روشی جدید برای حفظ جذابیت و حس نفسانی شلیمار افسانه ای خواهد بود.

شلیمار فیلتر دو پارفوم (Shalimar Philtre de Parfum)، از سپتامبر ۲۰۲۰ در همون شیشۀ شناختۀ شدۀ شلیمار عرضه شده ینی از همین چند روز پیش. گرلن همراه با ارائۀ این نسخه به ما یادآوری میکنه که شلیمار الهام گرفته از داستان عشق بین شاه جهان و همسرش ممتاز مَحلا هستش که عاشق “باغ شلیمار” یا “باغ عشق” بوده و این عطر هم به اسم همون باغ، شلیمار نام گذاری شده.

فیلتر دو پارفوم

شلیمار که عبارتی سانسکریت و به معنای “معبد عشق” هستش، برای همیشه نماد جوهرۀ تمنا و شهوت و وعدۀ عشق جاویدانه. افسانۀ شلیمار با فیلتر دو پارفوم تداوم پیدا میکنه، ادو پارفومی که اساساً با نسخۀ اصلی شلیمار در ارتباطه. فقط به لطف نت های پودری مخملی، یک تغییر خیلی ظریف و لطیف در اون ایجاد شده، مثل یه نوشیدنی فوق العاده و اعتیادآور.

این عطر طوری ترکیب بندی شده تا روی روایح مخملی و پودری تأکید داشته باشه، ترکیباتی که هم بسیار ظریف هستن و هم بسیار اعتیاد آور. عطر با پیوندی از اسطوخودوس، لیمو و برگاموت باز میشه که حس تازگی و کِرِمی ایجاد میکنه. قلب عطر با سایه های پودری زنبق تصرف شده که با شکوفه های زیبای یاسمن و رز ترکیب میشه و پچولی، بالم تولو و وانیل نرم و نفسانی که ترکیب کلیدیِ همۀ نسخه های شلیمار هستن به عطر گرما میبخشن.

فیلتر دو پارفوم

شلیمار فیلتر دو پارفوم

تولید ۲۰۲۰

عطار: تیِری واسر

نت های آغازین: اسطوخودوس، برگاموت و لیمو

نت های میانی: زنبق، رز و یاسمن

نت های پایانی: پچولی، بلسام تولو و وانیل

شلیمار فیلتر دو پارفوم از ابتدای همین ماه ینی چند روز پیش در شیشه های ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری با قیمت های به ترتیب ۹۹ و ۱۳۱ یورو در سایت رسمی گرلن عرضه شده.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Web Statistics
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید